Images

WixyGo Saha İş Gücü Yönetimi

Esnek ve Sezgisel Rotalama

Tamamı Sezinsoft tarafından geliştirilen, kaynak kodlarına sahip olduğumuz Geowix Optimum rotalama algoritması üzerinde çalışan program, saha iş gücü planlamalarında %35' e kadar maximum oranda verimlilik ve daha fazla aktivite sağlar. Slot zamanı takvim oluşturma, en yakın servis, gün içi yönetimi, iş gücü niteliklerinin oluşturulması, ürün ve farklı niteliklerin tanıtılabilmesi gibi birçok modülleri barındırmaktadır.

Parametrik ve Uyarlanabilirlik

Wixygo parametrik yapısıyla farklı servis planlama yapılarınızı hızlıca oluşturmanıza imkan verir. Böylece süreçlerinizi kolayca uyarlayabilir ve yönetim sağlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezleri

Çağrı merkezlerine entegre edilerek en uygun ekip ya da en uygun gün seçimini coğrafi veri, işgücü ve diğer servis parametrelerine göre önerir. Böylece hızlı dinamik ve müşteri etkileşimli çağrılar karşılanır.

Yetkinlikler

Ekiplerinize ürün, iş yetkinliği, iş önceliği ve daha birçok operasyonel davranış modelleri oluşturabilir ve algoritmanın çağrı karşılama yapısına kolayca esnek bir şekilde uyarlayabilirsiniz. Böylece daha etkin ve gerçekçi bir iş gücü yönetimi sağlayabilirsiniz.

Gün İçi Yönetim

Planlanmış iş gücünüzün coğrafi gps verileri iş gücünün nitelikleri, çağrının niteliği gibi farklı parametreleri gözönüne alarak gün içi aktivite planlamanızı en efektif bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bu sayede iş gücünüzden daha fazla verim almanıza olanak verir. Mobil uygulamalar, araç takip iletişim cihazları ile birlikte tüm saha verileri anında merkeze aktarılır.


Anlık Yönetim ve Raporlama

Tüm bileşenlerin merkeze aktarılması ve sahanın efektif yönetilmesi ile hem saha iş gücü en optimum seviyede yönetilir yemde anlık veri yönetimiyle birlikte hızlı veri raporlaması gerçekleştirilir. Farklı işlevsellikle donaltılmış kullanıcı dostu ekranlarla hızlı ve bütünsel bir yönetim imkanına kavuşulur.


Ekran Örnekleri


Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçerek proje yönetici arkadaşlarımızdan saha iş gücü yönetimiyle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM