Images

Rotalama Katmanlı Satış Ekip Palanlama ve Yönetimi

Etkin Palanlama ve Yönetim

Satış ekiplerinin saha dinamikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda rotalama, iş zekası ve diğer bileşenlerle birlikte en optimum planlama ve kapasite ihtiyacıyla birlikte ortaya çıkan sonuçları dinamik değişkenlikleride baz alarak sonuçlar üreten ve yöneten yeni nesil bir crm uygulamasıdır.

Planlama

Var olan müşteri kaynaklarınıza, coğrafyanın durumuna, frekanslı ya da dinamik değişkenliklere göre ne kadar personel ihtiyacınız olduğunu ortaya çıkarır.

Faklı planlama senaryolarını deneyerek simülasyon bazlı sonuçlar üretir ve en doğru başlangıç planlamalarını oluşturabilirsiniz.

Simülasyon

Birçok farklı senaryo üretebileceğiniz esnek rotalama modülüyle farklı senaryolar deneyebilir ve farklılıkları raporlayabilirsiniz.

Demo ve Hızlı Kurulum

İster bulut teknolojisinde, ister şirketlerin kendi iç yapılarında hızlıca kurulum yapılarak projeleriniz hızlıca hayata geçirilebilir. Proje öncesinde demo yapabilir ve programın faydalarını, işlevselliğini ve diğer programlarla arasındaki farklılıkları görebilirsiniz.


Ekran Örnekleri


Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçerek proje yönetici arkadaşlarımızdan NosiCrm ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM