• NOSİ+Entegre Çözümler

NOSİ+ Entegre Çözümler

Nosi+ entegratör çözümler barındıran, modüler yapıda tasarlanmış, etkin dinamik yönetilebilen, şirketlerin ihtiyaç duyduğu SCM (Supply Chain Management) ve TMS (Transport Management System) konularında bütünleşik hizmetler sunan, geliştirdiğimiz Geowix Optimum ile birlikte dağıtım sürecini rotalama algoritması ve harita katmanı üzerinde konumlandıran ve yönetmenize imkan sağlayan, web ve bulut teknolojileri üzerinde konumlanan esnek ve modüler yapıda tasarlanabilen kurumsal kaynak planlamasıdır.

Sahip olduğumuz yönetim modüllerimizin tamamı ERP'nin içerisinde farklı modüller ile bütünleşik çalışabileceği gibi, bağımsız çalışma özelliğiyle de müşterilerimize farklı çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Barındırdığı teknolojik altyapısı ve 25 yıllık pratik deneyimiyle hayata ve iş süreçlerine temas eden bir yapıda ve güçtedir. Bilgi birikimi ve teknolojik altyapısı karmaşık SCM uygulamalarına çözüm üretmiştir. Sahip olduğumuz rotalama ve optimizasyon modüllerimiz ile uçtan uca yönetim yapabilen, yeni nesil yazılım teknolojilerini barındıran, harita ve coğrafya bilgilerini ve uygulama çözümlerini aynı çatı altında toplayan uygulamalarımız ile süreçlerinizdeki tüm alanlarda yönetim imkanı sunan bu platform şirketlerinize dinamizm ve farklılıklar katar.

Modüllerimizin saha aktivite süreçlerinin tamamı harita katmanı ile birlikte çalışmaktadır. Bu şekilde coğrafi veri kullanımı ve süreçlerinizdeki aktivitelerinizi dinamik izleme ve yönetme imkanı sağlar.