• Geowix İle En İyi Rotalama Çözümleri

Fark Yaratmak

Geowix optimum, tamamı türk mühendislerce geliştirilen, harita coğrafi veri tabanlı bir rotalama engine'dir. Barındırdığı farklı algoritma altyapısıyla farklı ve dinamik çözümler sunar. Anlık ve historik trafik yol datası üzerinde çalışmaktadır. Böylece oluşturulan rotalarınız çalışma saatleri içerisinde planlanır böylece çalışma saatlerinizi maksimum performans ile daha fazla ziyaret ve dağıtım ile planlayabilirsiniz.

Parametrik yapıya sahip olan program birçok farklı iş sürecinde çalışabilir ve yönetilebilir. Sipariş ve dağıtım süreçlerinizle entegre edilerek, kolay ve etkin bir sipariş yönetimi sağlar.

İş modeli ve rota kullanım şekline göre historik zaman katmanı ve anlık trafik verilerine göre çalıştırılabilir. Rotalama ve gerçek operasyon uyumu harıta ekranlarında aynı anda yönetilebilir, izlenilebilir. Oluşan dataları yorumlayarak gerçek sonuç ve rotalamalara uluşılmasını sağlar.

Tamamı harıta adres datası üzerinde çalışan sistemle birlikte dağıtım maliyetlerinizde ciddi tasarruflar sağlayabilir, rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Dinamik ve Slot Zamanlı Rotalama Çözümleri

Farklı dağıtım projelerinizi, slot zamanlarına göre rotalama yapabilirsiniz.

%90 rota uyumu ile müşterilerinize dağıtımlarınızda sms bilgilendirme yaparak müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

Gps ile entegre edilerek operasyonlarınızı online izleyebilirsiniz.

Gecikme,varış ve teslim bilgilerinizi oluşturağınız alarmlar ile izleyebilirsiniz.

Araç mobil uygulamalarımız ile anlık operasyonlarınızı araç tabletine gönderebilirsiniz.

Verimlilik

GeoWix Optimum aynı zamanda süreç optimizasyonu ve verimlilik sağlayan bir programıdır. Süreçlerinize göre % 35' e kadar maliyetlerinizde optimizasyon sağlayabilirsiniz.

Nosi+ dağıtım modülüyle entegre çalışacağı gibi, sahip olduğunuz dağıtım programlarınız ile de entegre edilebilir.

Gerçek Sonuçlar ve Çözümler

Saha ve operasyon verilerini bütünleşik olarak ele alıp yönetilebilen veriler haline getiriyoruz. Farklı operasyonlar için oluşturulan ve birden çok yazılımla yürütülen operasyon süreçlerini uzman personelimiz ile analiz ediyoruz. İhtiyaçlarınıza özgü veri toplamaları sayısal haritalama, mobil çözümler ve bütünleşik yapılar ile entegre ediyor ve veri yönetimini etkin hale getiriyoruz.