• Fark Yaratmak
  • Gerçek Sonuçlar
  • Kârlılık
  • Sinerji ve İnovasyon

Fark Yaratmak

Sezinsoft, Coğrafi harita verileri kullanarak saha aktivitelerini uçtan uca yömetim imkanı sağlayan ve bu konularda farklı saha çözümleri üreten teknoloji firmasıdır. Coğrafi harıta, rotalama yüksek data harıta analizleri,satış simulasyon ve geomarketing ve türevleri üzerinde herbiri türkiyenin en iyi çözümleri olan programlar geliştirir.

Türkiyenin en büyük kuruluşlarında danışmanlık ve yazılım geliştirmiş ekip ve çözüm ortaklarıyla çalışan yeni jenerasyon yazlım firmasıdır.

Geowix Optimum,Türkiyenin ve dünyanin en iyi rotalama engine'e sahiptir. Bu engine % 100 Sezinsoft tarafından geliştirilmiştir. Hem servis hemde uygulama platformuna sahipdir.

Gerçek Sonuçlar

Geowix Optimum rota motoru saha ve operasyon verilerini bütünleşik olarak ele alıp yönetilebilir. Zaman katmanlıdır. Farklı operasyonlar için oluşturulan ve birden çok yazılımla yürütülen operasyon süreçlerini uzman personelimiz ile analiz ediyoruz. İhtiyaçlarınıza özgü veri toplama, sayısal haritalama, mobil çözümler ve bütünleşik yapılar ile entegre ediyor, veri ve süreç yönetimlerinizi etkin hale getiriyoruz.

Kârlılık

Dağınık saha operasyon süreçlerinizi tek bir harıta katmanlı platform haline getiriyoruz. Coğrafik veri, mobil veri ve anlık ölçümlendirme teknolojileri ile online coğrafik görsel izlenebilir modelleme operasyonları oluşturuyoruz. Bu sayede süreç analizi ve maliyetlerinizde ciddi ve süreklilik arz eden iyileştirmeler sağlıyor ve karlılıklarınızı artırıyoruz.

Sinerji ve İnovasyon

Sezinsoft tüm operasyon süreçlerinde farklı çözümler için güçlü ve dinamik partnerler ile çalışır. Bu ilişki hem hızlı çözüm üretmede hemde çözümlerimizin en iyi teknolojiler ile uçtan uca yönetilmesini sağlar.